Wir sind daran gewöhnt, Sperrholz billiger Material, kann schnell Bail-out in einer schwierigen Situation zu betrachten. Es bequem schließen die Lücke im Boden, das alte Schlüsselloch zu vertuschen, Sie können es in einer gebrochenen Fensteröffnung einfügen. Inzwischen ist die Verwendung von Sperrholz sehr breit.
Ми звикли вважати фанеру дешевим матеріалом, здатним швидко виручити у скрутній ситуації. Нею зручно закрити щілину в підлозі, прикрити стару замкову щілину, її можна вставити в розбитий віконний проріз. Тим часом область застосування фанери вельми широка. Фанера є екологічно чистим матеріалом. При відповідній обробці вона набуває такі необхідні в будівництві якості, як довговічність і вологостійкість. У той же час фанера «дихає» і зберігає тепло.Для закладки фундаменту при спорудженні масштабних конструкцій виникає необхідність створення опалубки. У цьому випадку виручає ламінована фанера. Рідкісний міст чи тунель зводиться без її застосування. Для створення опалубки найчастіше застосовується саме ламінована фанера, яка витримує кілька заливок. Вона з успіхом може використовуватися в дачному будівництві, наприклад при зведенні фундаменту дачного будинку. Ламінована фанера, використовувана створення для опалубки, як правило проходить гарячу прессовку та обробку фенолом. Саме тому вона така міцна.
Застосування фанери для обшивки стін – цілком відповідний для дачної місцевості варіант. Рівні, великі аркуші прикриють обсипалася штукатурку і дозволять оновити внутрішню обробку. Після ремонту обшитий фанерою стелю або стіни можна обклеїти шпалерами або нанести незвичайний малюнок олійними фарбами. Зовнішній фасад будівлі вимагає іншого підходу. Тут знадобиться бакелізірованная будівельна фанера. Вона володіє водовідштовхувальними властивостями. Така будівельна фанера не розшаровується і не жолобиться, вона стійка до дії лугів і слабких кислот. Головна перевага такої будівельної фанери – можливість вільно кріпити її до бетонних і дерев’яних поверхонь за допомогою кумароновой або діфенольние мастики.
Фізико-механічні випробування будівельної фанери показали, що цей матеріал цілком придатний і для покрівельних робіт. Поздовжній напрямок волокон робить фанерні плити досить міцними. Можна не побоюватися, що в зимовий снігопад дах просяде і звалиться. Водовідштовхувальне покриття запобіжить утворенню льоду на будівельному фанері. Її можна використовувати для тепло- і звукоізоляції. Варіанти застосування фанери на цьому не вичерпуються. Наприклад, цей матеріал можна використовувати для оформлення вітальні в російській стилі. Стінові панелі з декоративною обробкою допоможуть створити враження селянської хати, а меблі з фанери доповнить ансамбль.