Такий будівельний матеріал, як дерево сам по собі володіє багатим декоративним потенціалом, тому будинки з бруса або колоди навіть без додаткової обробки виглядають дуже ефектно. З іншого боку, саме дерево може стати "чистим полотном" для колоритних деталей та предметів. Компанія «ШмідХольцБау» в широкому профілі працює з деревиною, - виготовлення дерев`яних ферм й балок та гнутих дерев`яних конструкцій. Часто трапляється, що дерев`яні ферми і гнуті дерев`яні конструкції повинні мати інтер`єрне призначення. Тому доводиться їм надати гарний розкішний декоративний вигляд, - тобто колір, структурний вигляд, складні форми перерізів елементів. Наші спеціалісти мають багаторічну практику в роботі з деревиною, а наявність сучасного технологічного обладнання дає змогу виготовляти декоративні вироби з дерева, а саме розкішні паркани, драбини різної складності, гойдалки та інші розважальні обладнання. Часто були замовлення на виготовлення дерев`яних дверей, воріт із цінних порід деревини. Дизайнерським винаходом стало поєднання деревини з елементами із нержавіючої сталі, міді, титано-цинку та інших цінних металів.

В послуги нашої компанії входить безпосередньо виготовлення декоративних аксесуарів для покрівлі із цінних кольорових металів, таких як мідь, нержавійка, титано-цинк, латунь. Із перерахованих металів ми виготовляємо всі необхідні покрівельні аксесуари, - карнизи, ковпаки для парапетів, оздоблення для витяжних каналів, снігозатримувачі тощо. Попри якість і довговічність, такі аксесуари надають розкішний дизайн екстер`єру будинку, чудово компонуються з керамічною покрівлею. Чекаємо на Ваші потреби і пропозиції.

Firma "ŠmìdHol′cBau" має широкий профіль по будівництву лазень (бані), елінгів, альтанок, терас. Для таких типів споруд найчастіше застосовують дерев’яне будівництво, що і є нашим основним напрямком. Всі українці полюбляють культурний і приємний відпочинок, тому часто звертаються до Нас з потребами побудувати власні бані, сауни, альтанки, відкриті закриті тераси, колиби, різні розкішні бесідки. Наші конструкції з клеєного брусу ідеально підходять для зведення цих споруд.

In der Arbeit der Gesellschaft "ŠmìdHol′cBau" здобула чималий досвід у спорудженні відкритих терас або оглядових майданчиків із застосуванням термодеревини або терасної дошки. Це довговічний матеріал, з різноманітним дизайнерським профілем.

Особливим конструктивним рішенням також являється застосування цінних якісних порід дерева, а саме: дуб, липа, модрина, горіх, ясень. Це несе додаткову гарантію якості будівництва і у експлуатації. Якщо бажаєте насолодитися у своєму власному відпочинку, звертайтеся до нас в зручний для Вас час за допомогою наших контактів. Ми гарантуємо комфорт і надійність.

Content Image

Content Image

Content Image

Content Image