ШмідХольцБау – сучасна будівельна компанія, що працює на ринку будівельно-монтажних послуг європейської якості, спеціалізована по виготовленню дерев’яних конструкцій. Успішний європейський досвід дав змогу вивести компанію на перші ряди серед підрядних організацій в Києві і центральній Україні. Велику популярність компанія здобула за зведення житлових і господарчих, а також адміністративних будинків, їхніх основних конструкцій з ефективним енергозбереженням і довговічністю. ШмідХольцБау міцно утримує високі позиції у сфері дерев’яного спорудження. З прискореним темпом розвитку у галузі будівництва наша компанія завоювала цілий ряд рекомендацій від забудовників і генпідрядників. Компанія ШмідХольцБау почала свою діяльність у 2005 році. За цей період нами зведено чимала кількість інженерних споруд як житлового так і комерційного призначення.

ШмідХольцБау створена на основі європейського будівельного досвіду фахівців, а також наявності міжнародних партнерських зв’язків в реалізації будівельного виробництва із залученням високоякісних ексклюзивних матеріалів. Географія нашої діяльності необмежена, працюємо як в регіоні так і по всій території України.

holzbau

Компанія ШмідХольцБау відповідальна у наданні своїх послуг, дбайливо ставиться до потреб клієнтів. Над створенням робочих креслень та архітектурно-конструктивних рішень працює спеціаліст інженер-проектувальник, монтаж конструкцій проводиться організованою командою технічно грамотних майстрів. Звертаючись до нас Ваші потреби та ідеї будуть реалізовані. ШмідХольцБау – комфорт і надійність.

Історія

Товариство «Шмід Хольцбау» діє на території України з 2005 р. На початку нашої діяльності це була маленька фірма з кількома співробітниками. В 2009 році ми почали співпрацювати з швейцарською фірмою по виготовленню деревини «Bruno Ltd», яка розташована на Закарпатті. Наша фірма росла, збільшувалася кількість співробітників і в 2011 р. виробництво розмістилося у великому цехові поблизу Києва. Це дало змогу збільшити наші виробничі можливості та стати одним з лідерів у сфері будівництва з дерева, крівельних робіт та гідроізоляцій плоских дахів. Інженерне деревобудівництво. Ми розробляємо оптимальну конструкцію, плануємо та робимо інженерні розрахунки, а також виконуємо монтажні роботи дахів, спортзалів , басейнів, конференц-залів, складів та сільськогосподарських приміщень. З нашими технологіями ми здатні зводити будівлі з прольотом 30м і більше.