Проектування значною мірою впливає на реалізацію будівельного виробництва. Ми виготовляємо ескізні і робочі проекти. За потребою замовника розробляємо примітивний дизайн інтер’єру та екстер’єру. Досвід у будівельній практиці надає можливість запроектувати будинок індивідуальної собівартості, - від простих конструктивних і архітектурних, до високопоставлених рішень, що входять у фантазії і бажання забудовника. Ми розглядаємо всі потреби й пропозиції від своїх клієнтів, радо Вас проконсультуємо щодо вашого індивідуального будівельного проекту. В процесі проектування наші інженерні роботи дають змогу підібрати оптимальний конструктив і типологію будинку (споруди) за вимогами замовника. Згідно ескізного проекту або на основі інших технічних завдань складається комерційна пропозиція, яку отримує замовник. Наші кваліфіковані спеціалісти виконають будь-які роботи в сфері проектування для будівництва.

В наших проектах враховано останні тенденції архітектури фасадів та сучасні конструктивні рішення які зроблять будівництво економним, а подальшу експлуатацію комфортною. У нас Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших архітекторів, інженерів-проектувальників.

Ми впевнені, що у нас Ви знайдете проект, який відповідає Вашим очікуванням і вимогам. Біля кожного проекту вся необхідна інформація: опис, будматеріали і їх кількість, плани поверхів будинку, фасади тощо.

 

 

 

Content Image