Застосування дерев`яних конструкцій найбільш популярне у сфері індивідуального житлового та комерційного будівництва. Незалежно від призначення будинка, бувають випадки, коли необхідно запроектувати конструкції для великих прольотів. Ми виготовляємо як типові конструкції (балки, прогони, колони), так і ускладнені (ферми, арки, консолі, колони складеного перерізу). Залежно від технічних рішень, дерев`яні конструкції виготовляємо із звичайної (неклеєної) чи клеєної деревини. Клеєний брус являється найпоширенішим матеріалом для дерев`яних конструкцій, оскільки дає можливість виготовити конструкції різного ускладненого перерізу і великих довжин . Однак дерев`яні балки можуть виготовлятися висотою перерізу до 80 см, а довжина – до 12м.

Ми розробляємо оптимальну конструкцію, плануємо та робимо інженерні розрахунки, виготовляємо попередні ескізи, що дає можливість уникнути перевитрати матеріалу. Із застосуванням наших конструкцій ми виконуємо монтажні роботи дахів, спортзалів , басейнів, конференц-залів, складів та сільськогосподарських приміщень. З нашими технологіями ми здатні зводити будівлі з прольотом до 18м.

Важливу увагу надаємо ізоляції і захисту дерев`яних конструкцій від агресивного середовища, пожежі, шкідників тощо. Наші конструкції обробляються екофарбами, лазурями, антипіренами та антисептиками провідних виробників remmers, ADLER.

Content Image

Content Image

Content Image