Компанія "ШмідХольцБау" має широкий профіль по будівництву лазень (бані), елінгів, альтанок, терас. Для таких типів споруд найчастіше застосовують дерев*яне будівництво, що і є нашим основним напрямком. Всі українці полюбляють культурний і приємний відпочинок, тому часто звертаються до Нас з потребами побудувати власні бані, сауни, альтанки, відкриті закриті тераси, колиби, різні розкішні бесідки. Наші конструкції з клеєного брусу ідеально підходять для зведення цих споруд.

За свою працю компанія "ШмідХольцБау" здобула чималий досвід у спорудженні відкритих терас або оглядових майданчиків із застосуванням термодеревини або терасної дошки.

Це довговічний матеріал, з різноманітним дизайнерським профілем.

our-services-2-2

Особливим конструктивним рішенням також являється застосування цінних якісних порід дерева, а саме: дуб, липа, модрина, горіх, ясень. Це несе додаткову гарантію якості будівництва і в експлуатації. Якщо бажаєте насолодитися своїм власним відпочинком, звертайтеся до нас в зручний для Вас час за допомогою наших контактів. "ШмідХольцБау" гарантує комфорт і надійність.

Content Image

Content Image

Content Image