Дах – найважливіша частина споруди. Монтаж дахів складає до 25 % від загального будівельного кошторису об’єкту. За конструкцією дахи діляться на скатні і плоскі. Найчастіше зустрічаються скатні дахи з кількома скатами (2, 3, 4 або більше). Плоскі дахи менш популярні, проте мають свої переваги.

Скатні дахи за конструктивом значно відрізняються від плоских. Мають іншу форму та конфігурацію. Для конструкцій даху такого типу ми підбираємо тільки якісну деревину кращих сортів. Матеріали кріплення застосовуємо за будівельними стандартами, в основному високоякісні шурупи, цвяхи тощо. Для влаштування покрівлі скатних дахів існує великий вибір матеріалів (металопрофіль, керамічна черепиця, азбесто-цементні хвилясті листи (шифер), склопакети, мембрана ПВХ тощо). Скатні дахи завжди чітко підкреслюють архітектурну виразність будинку.

Плоскі дахи – це невід`ємна частка архітектури у стилі мінімалізм. Крім цього плоскі дахи дають можливість зменшити витрати матеріалу. При цьому необхідна додаткова увага при влаштуванні теплоізоляції, гідроізоляції, а також при виготовленні несучого каркасу конструкцій. В нашім прайс-листі Ви можете ознайомитись з цінами на виготовлення дахів. Особливою перевагою плоских дахів є здатність вводити її в експлуатацію, тобто можливість їздити, ходити, озеленення. Популярною відмінністю стало будівництво відкритих терас на верхніх поверхах.

Компанія «ШмідХольцБау» практично оцінює всі вище перераховані типи дахів, надасть чесні рекомендації нашим клієнтам по влаштуванню. Ми готові супроводжувати вас від ідеї до готового даху. Наша фірма забезпечить все: від водостічних систем - до всіх з’єднань з третіми елементами. Ми рекомендуємо водостічні системи та з’єднання з міді, цинку або нержавійки. Наша фірма спеціалізується також на складних дахах, конструкція яких залишається частиною інтер’єру. Поставка уже готових дахових конструкцій забезпечує швидкий монтаж, що дає змогу захистити вашу будівлю від погодних умов.

Досвід та дотримання швейцарських технологій і норм гарантує якісне виконання робіт до найдрібніших деталей. Наша пропозиція охоплює:

  • Найсучасніше прокладання гідроізоляційної мембрани
  • Термоізоляція дахів та влаштування термошвів
  • Вакуумний водовідвід
  • Експлуатована покрівля (можливість їздити, ходити, озеленення)

Content Image

Content Image

Content Image

samsung 047-w900