Одним з основних напрямків нашої компанії є сфера приватного та комерційного будівництва із застосуванням дерев*яних конструкцій. Протягом 10-ти річного досвіду плідної праці, компанія «ШмідХольцБау» потужно прогресує в реалізації індивідуального і комерційного будівництва. Нині потреби та технічні ідеї забудовників відіграють для Нас важливу роль, оскільки існує багато технологій й варіантів котеджного будівництва. Компанія «ШмідХольцБау» пропонує дерев'яне будинкозведення за різними технологіями.

В залежності від типу і конфігурації, будинки зводимо за різними технологіями, а саме: фахверк, шале, колоди (зруб), елементні будинки. Найбільшу популярність зазнало будівництво котеджів у стилі «швейцарське шале», фахверк. Поелементна технологія будівництва застосовується як для житлового призначення, так і для комерційного (адмінбудови, цехи, склади тощо).

Багаторічний досвід у галузі будівництва дерев'яних будинків і споруд, котеджів дозволяє нашій будівельній компанії створювати унікальні проекти будівель із дерева, поєднуючи якість з надійністю. Досвідчені фахівці здійснять увесь комплекс робіт - починаючи з доставки матеріалів і закінчуючи здачею дерев'яного будинку "під ключ". Умови можуть обговорюватися й коректуватися з кожним замовником індивідуально. Ми будуємо як для фізичних, так і для юридичних осіб. Наші будинки можна знайти в Києві і Київській області, Черкасах, Полтаві, і взагалі пропозиції приймаються з усіх регіонів.