Будинок Еліт

Котедж з мансардним поверхом. Надійний теплий комфортний будинок. Має також підвальні приміщення. Загальна площа 194 кв.м. (без підвалу). За планом в будинку просторна кухня-студія, відкрите друге світло аж до даху.

Архітектура

Котедж з мансардним поверхом. Надійний теплий комфортний будинок. Має також підвальні приміщення. Загальна площа приміщень (із підвалом) 280 кв.м. Площа забудови 190 кв.м.. Будинок побудований у швейцарському стилі «шале». На першому поверсі в будинку просторова кухня-студія з відкритим другим світлом аж до даху, дві кімнати і сан.вузли. Другий поверх містить 3 кімнати, дві яких з балконами, санвузол. Хочеться ще раз підкреслити високу тепло- і звукоефективінсть будинку, не дивлячись на велику кількість вітражів. Мансардний поверх надзвичайно теплий і затишний, не чути ні шуму ні холоду від зовнішнього середовища. Ціна будинка відповідає якості.

Технологія

Будинок зведений за технологією фахверк  у стилі “шале”. Стінові заповнення виконані із деревяних панелей. Утеплення – деревоволокнисті пресовані плити товщиною 140мм. Оздоблення фасадів виконано декоративною штукатуркою «барашка». Внутрішнє оздоблення гіпсокартон з дерев’яним декором. Оздоблення стін підвалу – відкритий чистий бетон. Деревяні конструкції виготовлені із клеєного брусу. Конструкції даху мають інтер’єрний вигляд. Дах утеплений пресованою мін.ватою товщ. 120мм. Покрівля – натуральна керамічна черепиця в стилі «бобровий хвіст».