termoderevina-w900

Деревина

В нашому виробництві ми використовуємо хвойні (смерека, сосна, модрина), дубові, а також ексклюзивні пиломатеріали (термодеревина, червоне дерево, морений дуб). Для несущих конструкцій (колони, балки) переважно застосовуємо хвойні породи, для оздоблювальних і декоративних конструкцій – всі перераховані, залежно від архітектурних вимог.

Термодеревина – являється ексклюзивом у сучасному будівництві серед оздоблювальних, декоративних матеріалів. Особливістю цього матеріалу є проходження етапу спеціальної термообробки. Такий матеріал – довговічний і цінний. Із термодеревини виготовляють терасні дошки, оздоблювальні декоративні елементи, рами вікон.

Фасад

 • різноманітна декоративна штукатурка Оздоблюють в основному кам’яні стіни (цегла, блок, бетон). В технології coated profiled декоративну штукатурку наносять на аквапанелі, цементно-стружкові плити, магнезитові плити. Існує багато типів нанесення фактури, – короїд, барашка, травертін тощо).
 • фасадна дерев’яна рейка Легка в монтажі. Помірна ціна. Має чудовий екстер’єрний вигляд. Можна застосувати в будь-якій технології.
 • сайдинг, фальшбрус, блокхаус, американка. Тип фасаду середньої вартості. Потребує додаткових вимог у конструюванні. Достатньо популярний в сучасному котеджному будівництві.

Roofing.

 • Натуральна керамічна черепиця від провідних фірм BRAAS, Roben, CREATON. Такий покрівельний матеріал довговічний (до 60 років), надійний в експлуатації, елегантний дизайн. Якість і ціна чітко відповідають одна одній.
 • М’яка бітумна черепиця. Довговічна, легка в монтажі, має гарний дизайн. Чудово сполучується у екстер’єрі з деревом.
 • Покрівельна рулонна мембрана ПВХ. Полівініхлоридні (ПВХ) мембрани це полімерний гідроізоляційний матеріал на основі пластифікованого полівініхлориду. Застосовується в основному для плоских дахів або скатів з малим нахилом.
 • Титано-цинк. Стійка до корозії, надійна в експлуатації, підходить до дахів з декількома скатами. Має класичний розкішний вигляд.
 • Copper roof. Являється як найцінніша серед металевих покрівель. З міді в основному виконують елементи або аксесуари покрівлі (карнизи, козирки, обрамлення витяжних каналів тощо).
 • Slate roofing. Високоцінний матеріал, виготовлений із гірської кам’яної породи сланцю. Технологія влаштування має свої технічні особливості.
 • Roofing accessories. Для якісного і надійного виробництва покрівлі ми застосовуємо в основному матеріали із міді або нержавійки. Системи водозливів забезпечуємо застосуванням як примітивних полімерних елементів, так і ексклюзивних цінних, – мідних, титано-цинкових, нержавійки.

pvh_membrana-w900 keramіchna_cherepicya-w900 mіdj-w900

aksesuari-w900

Теплоізоляційні матеріали.

Компанія ШмідХольцБау зосереджена на підбір якісних і ефективних теплоізоляційних матеріалів. За узгодженням забудовника або за конструктивним рішенням, ми застосовуємо наступні наступні тепло- і звукоізоляційні матеріали:

 • Екологічно чистий матеріал на основі целюлозної сировини, – ековата. Відрізняється своєю технологією монтажу, – під великим тиском її надувають в простори стінових панелей чи перекриття.
 • Деревоволокнисті пресовані плиті Stsico. Мають підвищені тепло- і звукоізоляційні властивості.
 • Природній волокнистий мінеральний матеріал, – базальтова або скловата. В залежності від конструктивного призначення, застосовують як м’яку рулонну вату (щільність 0,03…0,07г/см3), так і пресовану у вигляді плит (щільність 0,1…0,2 г/см3).
 • Пінополістирол (пінопласт). Має низький коефіцієнт теплопровідності (0,037…0,043Вт/мК). Застосовується переважно для утеплення підлог і фасадів.

Всі будівельні матеріали, а саме оздоблювальні, покрівельні, ізоляційні ми вибираємо тільки ті, які перевірені практикою. Перед придбанням будматеріалів, в першу чергу звертаємо на наявність сертифіката якості, рекомендації та інших стандартів. До нині компанія «ШмідХольцБау» закріпила тісні зв*язки з партнерами постачання будівельних матеріалів.

ecovata-w900 derevovoloknistі_pliti-w900 mіneraljna_vata-w900